WHATSAPP
DESTEK

0543 866 95 66

MÜŞTERİ
TEMSİLCİSİ

0850 255 19 14

media

Hamilelikte Oluşan Lekeler Nasıl Geçer

Hamilelikte Oluşan Lekeler Nasıl Geçer sorusu tüm hamile kadınların en merak ettiği sorulardan biri olabilir. Çünkü hamilelik sürecinde kadınlar güzel anılar yaşasa da hamileliğin bıraktığı küçük sorunlar olabiliyor. Bu sorunlardan biride hamilelik sırasında oluşan lekeler fakat bu lekeler için canınızı sıkmanıza hiç gerek yoktur. Çünkü bu hamilelikte oluşan lekelerden kolayca kurtulabilirsiniz. Bu lekelerden kurtulmak için ilk önce cildi içerden beslemek gerekiyor yani beslenmenize dikkat etmelisiniz. Daha çok sebze ve balık ağırlıklı beslenerek lekelerinizden kurtulmanız mümkündür. 

Beslenmenin tek başına yeterli olmadığı lekeler ya da cilt tipleri olabilir çünkü bazı ciltlerde lekeler daha kalıcı olabiliyor. Fakat zor ciltlerdeki lekeler için de beslenmenin yanına doğal maskelerden yardım alabilirsiniz. Mesela limon suyu ve normal suyu karıştırıp leke olan yerlere sürdüğünüzde lekenizin renginin açıldığını görebilirsiniz. Hamilelikte Oluşan Lekeler Nasıl Geçer diye kendi kendinizi üzmenize gerek yok çünkü bahsedilen yöntem ve diğer birçok doğal yöntem lekelerin geçmesinde size yardımcı olacaktır.  


  • Nov 21, 2019
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Yorum yok

Yorum bırakın

Eposta adresiniz kimse tarafından görünmeyecektir. İşaretli alanlar zorunludur.*

Blog Yazılarımız
Silver Moon Blog Yazısı
30.03.2020
Emzirme Sütyeni Seçerken Bilinmesi Gerekenler
Hamilelik ve doğumun en önemli evrelerinden biri olan emzirme dönemleri, her yeni anne adayı için bilinmezlerle ve merak edilenlerle dolu bir dönemdir. Hamilelik boyunca, daha önce hiç duymadığımız yeni kavramlarla tanışır.
Devamını Oku
Silver Moon Blog Yazısı
27.01.2020
Gebelikte Şeker Hastalığı
Şeker hastalığı normalde insanlarda fazla şeker tüketme nedeniyle ya da başka nedenlerle oluşabiliyor. Ve şeker hastası olan kişilere hastalık durumuna göre ilaç tedavisi ya da insülin tedavisi uygulanabiliyor.
Devamını Oku
Silver Moon Blog Yazısı
27.01.2020
Ek Gıdaya Geçiş Süreci
Bebekler ilk 6 ay anne sütü ile beslenirken hiç ek gıda verilmemeli anne sütü genelde yeterli olur. Ama 6 aydan sonra ek gıda bebeğe yavaş yavaş verilmeli ve bebek süt dışındaki gıdalara alışmalıdır.
Devamını Oku
Silver Moon Blog Yazısı
25.12.2019
Hamilelik Sürecinde Eşlerin Rolü
Hamilelik Sürecinde Eşlerin Rolü hamileliğin iyi ve sağlıklı geçmesi için oldukça önemlidir. Özellikle hamile bir eşe sahipseniz size çok fazla iş düşmekte çünkü bebekler hamilelik sürecinde dış etkenlerden etkilenmektelerdir. 
Devamını Oku