Silver Moon 999 Gümüş Kapak


Silver Moon 999, Gümüşün doğal yapısını bozmadan en saf haliyle sağlık sektöründe fayda sağlamayı kendine amaç edinmiş bir markadır. Sermayesinin tamamı yerli, %100 el yapımı ve gümüşün en doğal hali olan 999 Ayar saflıkta üretimini gerçekleştiriyor. 
    
     Anne-bebek sağlığını birinci önceliğimiz olduğu için işlenebilirlik konusunda imalatçıların işini kolaylaştıran fakat içinde gümüş harici metal-ametal karışım bulunduran 925 ayar gümüş işlemelerinin aksine yaklaşık 999 Ayar saflıkta, katkısız bir üretim modeli benimsedik. 6 aylık bir AR-GE sonucu 35 yıllık geçmişi bulunan modernize ve butik atölyemizle üretimine başladık. Uzman üretim ekibimizle birlikte tecrübemizi Anne ve Anne adaylarımıza faydalı olacak şekilde kullanıyoruz ve bu yolda devam ediyoruz.

Silver Moon 999 koruyucu gümüş kapakları; Hacettepe üniversitesi tarafından klinik araştırmalar ve biyolojik testlerden onay almış ilk ve tek gümüş kapak markasıdır. Ayrıca ISO 9001 - 2015 belgemiz,, CE belgemiz ve dermatolojik test belgelerimizde bulunmaktadır.