Silver Moon 999 Gümüş Kapak


Silver Moon 999, Gümüşün doğal yapısını bozmadan en saf haliyle sağlık sektöründe fayda sağlamayı kendine amaç edinmiş bir markadır. Sermayesinin tamamı yerli, %100 el yapımı ve gümüşün en doğal hali olan 999 Ayar saflıkta üretimini gerçekleştiriyor. 
    
     Anne-bebek sağlığını birinci önceliğimiz olduğu için işlenebilirlik konusunda imalatçıların işini kolaylaştıran fakat içinde gümüş harici metal-ametal karışım bulunduran 800 ve 925 ayar gümüş işlemelerinin aksine yaklaşık 999 Ayar saflıkta, katkısız bir üretim modeli benimsedik. 6 aylık bir AR-GE sonucu 35 yıllık geçmişi bulunan modernize ve butik atölyemizle üretimine başladık. Uzman üretim ekibimizle birlikte tecrübemizi Anne ve Anne adaylarımıza faydalı olacak şekilde kullanıyoruz ve bu yolda devam ediyoruz. ISO 9001 - 2015 belgemizin yanı sıra, CE belgemiz ve dermatolojik test belgelerimizde bulunmaktadır. Blog Yazılarımız
Silver Moon Blog Yazısı
30.03.2020
Emzirme Sütyeni Seçerken Bilinmesi Gerekenler
Hamilelik ve doğumun en önemli evrelerinden biri olan emzirme dönemleri, her yeni anne adayı için bilinmezlerle ve merak edilenlerle dolu bir dönemdir. Hamilelik boyunca, daha önce hiç duymadığımız yeni kavramlarla tanışır.
Devamını Oku
Silver Moon Blog Yazısı
27.01.2020
Gebelikte Şeker Hastalığı
Şeker hastalığı normalde insanlarda fazla şeker tüketme nedeniyle ya da başka nedenlerle oluşabiliyor. Ve şeker hastası olan kişilere hastalık durumuna göre ilaç tedavisi ya da insülin tedavisi uygulanabiliyor.
Devamını Oku
Silver Moon Blog Yazısı
27.01.2020
Ek Gıdaya Geçiş Süreci
Bebekler ilk 6 ay anne sütü ile beslenirken hiç ek gıda verilmemeli anne sütü genelde yeterli olur. Ama 6 aydan sonra ek gıda bebeğe yavaş yavaş verilmeli ve bebek süt dışındaki gıdalara alışmalıdır.
Devamını Oku
Silver Moon Blog Yazısı
25.12.2019
Hamilelik Sürecinde Eşlerin Rolü
Hamilelik Sürecinde Eşlerin Rolü hamileliğin iyi ve sağlıklı geçmesi için oldukça önemlidir. Özellikle hamile bir eşe sahipseniz size çok fazla iş düşmekte çünkü bebekler hamilelik sürecinde dış etkenlerden etkilenmektelerdir. 
Devamını Oku