Silver Moon göğüs ucu koruyucu gümüş kapakları kullanan anneler, göğüs ucu sorunlarına maruz kalmadan huzurlu, rahat ve mutlu bir şekilde emzirme sürecini tamamladılar.


Silver Moon gümüş kapak kullanan annelerin yorumlarından anlıyoruz ki, Silver Moon markasını seçmelerinin en önemli sebeplerinden biri gümüş kapakların saf 999 ayar olması.


Bildiğiniz üzere gümüşün saf  hali 999,99 olarak kabul edilir. Yapmış olduğumuz arge sonucu gümüşün en saf halinden gümüş kapakları üretmeyi başardık. Başta Türkiye olmak üzere yurtdışında da gümüş kapakların 925 ayarları üretilmiştir Silver Moon nu piyasadaki 925 ayar gümüş kapaklardan farklı kılan en büyük neden 999 ayar olmasıdır. 


Bizler dünyanın ilk ve tek 999 ayar gümüş kapak üreticisiyiz, hem yerli üretime katkı sağlamanın mutluluğu hem de siz annelerin mutlu bir emzirme süreci geçirmenizi kendimize görev biliriz.

Blog Yazılarımız
Silver Moon Blog Yazısı
30.03.2020
Emzirme Sütyeni Seçerken Bilinmesi Gerekenler
Hamilelik ve doğumun en önemli evrelerinden biri olan emzirme dönemleri, her yeni anne adayı için bilinmezlerle ve merak edilenlerle dolu bir dönemdir. Hamilelik boyunca, daha önce hiç duymadığımız yeni kavramlarla tanışır.
Devamını Oku
Silver Moon Blog Yazısı
27.01.2020
Gebelikte Şeker Hastalığı
Şeker hastalığı normalde insanlarda fazla şeker tüketme nedeniyle ya da başka nedenlerle oluşabiliyor. Ve şeker hastası olan kişilere hastalık durumuna göre ilaç tedavisi ya da insülin tedavisi uygulanabiliyor.
Devamını Oku
Silver Moon Blog Yazısı
27.01.2020
Ek Gıdaya Geçiş Süreci
Bebekler ilk 6 ay anne sütü ile beslenirken hiç ek gıda verilmemeli anne sütü genelde yeterli olur. Ama 6 aydan sonra ek gıda bebeğe yavaş yavaş verilmeli ve bebek süt dışındaki gıdalara alışmalıdır.
Devamını Oku
Silver Moon Blog Yazısı
25.12.2019
Hamilelik Sürecinde Eşlerin Rolü
Hamilelik Sürecinde Eşlerin Rolü hamileliğin iyi ve sağlıklı geçmesi için oldukça önemlidir. Özellikle hamile bir eşe sahipseniz size çok fazla iş düşmekte çünkü bebekler hamilelik sürecinde dış etkenlerden etkilenmektelerdir. 
Devamını Oku