WHATSAPP
SİPARİŞ

0543 866 95 66

MÜŞTERİ
TEMSİLCİSİ

0850 255 19 14

media
30.03.2020

Emzirme Sütyeni Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Hamilelik ve doğumun en önemli evrelerinden biri olan emzirme dönemleri, her yeni anne adayı için bilinmezlerle ve merak edilenlerle dolu bir dönemdir. Hamilelik boyunca, daha önce hiç duymadığımız yeni kavramlarla tanışır.

Devamını Oku
media
27.01.2020

Gebelikte Şeker Hastalığı

Şeker hastalığı normalde insanlarda fazla şeker tüketme nedeniyle ya da başka nedenlerle oluşabiliyor. Ve şeker hastası olan kişilere hastalık durumuna göre ilaç tedavisi ya da insülin tedavisi uygulanabiliyor.

Devamını Oku
media
27.01.2020

Ek Gıdaya Geçiş Süreci

Bebekler ilk 6 ay anne sütü ile beslenirken hiç ek gıda verilmemeli anne sütü genelde yeterli olur. Ama 6 aydan sonra ek gıda bebeğe yavaş yavaş verilmeli ve bebek süt dışındaki gıdalara alışmalıdır.

Devamını Oku
media
25.12.2019

Hamilelik Sürecinde Eşlerin Rolü

Hamilelik Sürecinde Eşlerin Rolü hamileliğin iyi ve sağlıklı geçmesi için oldukça önemlidir. Özellikle hamile bir eşe sahipseniz size çok fazla iş düşmekte çünkü bebekler hamilelik sürecinde dış etkenlerden etkilenmektelerdir. 

Devamını Oku
media
17.12.2019

Bebek Beşiği Seçmek

Bebeklerin rahat uyuyabilmesi için beşik almanız daha iyi olacak fakat bu beşiği almak için ilk önce detaylı araştırmalar yapmak gerekecektir. Bebek Beşiği Seçmek oldukça zor bir şey...

Devamını Oku
media
13.12.2019

Doğurganlığı Ve Yumurtlamayı Arttırmanın Yolları Nelerdir ?

Doğurganlığı Ve Yumurtlamayı Arttırmanın Yolları Nelerdir sorusu eminiz ki bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin en çok sorduğu ve cevabını en çok merak ettiği sorulardandır.

Devamını Oku
media
13.12.2019

Çatlatma İğnesi Nedir ?

Çatlatma İğnesi doğal yollardan bebek sahibi olamayan birçok çift için oldukça iyi bir yöntem çünkü bebek sahibi olmak isteyen birçok insan var fakat bir türlü kadın hamile kalmamaktadır. 

Devamını Oku
media
06.12.2019

Bebeğinizin Sağlığı İçin Oyuncak Seçimi

Bebekler için oyuncak seçimi oldukça önemli çünkü bebekler genelde oynadıkları oyuncakları ve ellerini ağızlarına götürebilirler. Bu yüzden aldığınız oyuncağın kimyasal bir madde ya da...

Devamını Oku
media
06.12.2019

Bebek Bakıcısı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Bebek Bakıcısı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz diye kendimize sormalıyız çünkü bebeklerimizin güvenliği çok önemli ve bu yüzden bebek bakıcısı seçerken çok dikkatli olması gerekiyor.
Devamını Oku
media
03.12.2019

Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Etmeli ?

Bebek arabası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bebeğin rahatlığı ve konforudur. Alacağınız arabanın bebeğiniz için oldukça rahat ve sağlıklı olmasına çok dikkat edilmelidir.

Devamını Oku