WHATSAPP
SİPARİŞ

0543 866 95 66

MÜŞTERİ
TEMSİLCİSİ

0850 255 19 14

media

Gümüş Kapak Kullanımı

Hamilelik öncesinde ya da sonrasında göğüs bakımının gerçekleşmesi ve bebeklerin sağlıklı bir şekilde emzirilmeye devam edilmesi bakımından göğüs sağlığı çok önemlidir. Bu nedenle çeşitli kremler, serumlar ve özellikle gümüş kapak kullanımı anneler tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde insan vücuduna zarar vermeyen ve meme ucu sağlığında önemli bir koruyucu etkisi bulunan gümüş kapak kullanımı son derece kullanışlı ve pratik çözümleri de beraberinde getirmektedir.


Gümüş Kapak Kullanımı Nasıldır?

Meme ucu bölgesine göğüs pedi ya da göğüs pedi olmadan da kullanılabilen bir kapak tasarımı şeklinde bulunan ve gümüşten elde edilerek şekil verilen bir ürün olarak insan sağlığına asla zarar vermemektedir. Gümüş kapak kullanımı sırasında losyon ve krem kullanmamak gerekmektedir. Bununla beraber sadece sutyen altında durması da meme ucu sağlığı bakımından önemlidir.


Kabuklaşma, sertleşme, ağrı ve sızı olma durumlarını engeller, süt kalıntılarını biriktirir. Bununla beraber temizlenmesi de çok kolaydır. 

Gümüş kapak kullanımı sırasında süt kalıntılarını temizlemek için sudan geçirmek yeterlidir. Fakat ayrıca temizlik ürünleriyle gümüşü temizlememek gerekir. Temizlenmesi bakımından asla kaynatmamak gerekir. Bir başka dikkat edilmesi gereken şey ise bulaşık makinesinde yıkanmamasıdır. Bunlarla beraber elde yıkama dışında ayrıca bir temizliğe gerek yoktur.


Gümüş Kapak Kullanımı Gerekli midir?

Göğüs bakımı için özellikle gebelik sonrasında göğüslere birtakım tedavilerin takviye edici olarak göğüs sağlığının korunması, sağlıklı emzirmenin gerçekleşmesi için uygulanması gerekir. Bunun için uzmanlar krem, losyon, serum ve yağ gibi tıbbi ürünler önerse de günümüzde gümüş kapak kullanımı daha çok ön plana çıkmaktadır. Tüm dünyada tercih edilen gümüş kapak kullanımı meme ucu sağlığında kabuklaşma, yara oluşumu ve süt kalıntılarının bertaraf edilmesi bakımından yararlı olduğu için kullanılması gereklidir.


  • Oct 11, 2019
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Yorum yok

Yorum bırakın

Eposta adresiniz kimse tarafından görünmeyecektir. İşaretli alanlar zorunludur.*