0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Silver Moon 999
Ürün Kodu: SilverMoon-XL
Stok Durumu: 994
399,90TL 499,90TL

Değerli Müşterimiz ;

Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. 

iade sürecinden tarafınızdan herhangi bir kesinti olmayacaktır. 
İade için aşağıdaki gerekli kuralları sağlamış olmanız gerekmektedir. 

1: Ürünün kendisine, kutu ve içeriğine zarar gelmemiş olmalı.

2: Ürünün içeriği eksiksiz olmalı.

3: İade edilen ürünün faturası ile birlikte gönderilmeli.

4: İade edilecek ürünü ARAS KARGO ile 1815748850849 anlaşma numrasıyla iade etmeniz gerekmektedir.

Silver Moon® 999 Ayar XLarge Gümüş Kapaklar, göğüs ucu areola bölgesi geniş anne ve anne adayları için tasarlanmıştır. Dünyada üretimi 999 ayar saf gümüşten yapılan ilk ve tek gümüş kapaklardır. Piyasada yer alan 925 ayar gümüş kapaklardan saf gümüş olması özelliği ile ayrılarak sınıfının birincisi olma özelliği taşır. İçeriğinde antibakteriyel 999 ayar gümüşten başka metal bileşen olmadığından sağlığa zararlı veya alerjen hiçbir madde ihtiva etmez. Hacettepe Üniversitesi laboratuvarlarında ilgili tüm klinik araştırma ve biyolojik testlerden geçmiştir.


Silver Moon 999 XLarge Göğüs Ucu Koruyucu Gümüş kapaklar, uluslararası standartlara uygun olup CE, ISO 9001-2015, ve ilgili bütün tıbbi laboratuvar testlerine sahiptir. Emzirme dönemindeki her anne ya da anne adaylarının kullanımına uygundur. Silver Moon XLarge gümüş kapaklar %100 el yapımı olmakta ve kalite kontrol süreçlerinden hassasiyetle geçmektedir. Herhangi bir ek madde kullanımı gerektirmediği için bebeğiniz ile aranıza hiçbir yabancı madde girmez ve bebeğinizi güvenle emzirebilirsiniz.


Her bir XLarge kutu içinde 2 adet XLarge göğüs ucu koruyucu gümüş kapak bulunur ve bu gümüş kapakların her biri, standart ebat ve ağırlıktadır. Gün içerisinde bütüm işlerinizi yaparken, her an kullanabilirsiniz. Hareket kabiliyetini etkilemez. Temizliği ve saklaması kolaydır. Kullanım sonrası su ile durulanır ve özel lüks saklama kesesinde saklanır.


Dünyanın ve Türkiye 'nin İLK ve TEK 999 ayar XLarge göğüs ucu koruyucu gümüş kapakları, Silver Moon® 999 markamız tarafından üretilmekte olup imalattan direkt olarak sitemizden satışı yapılmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.